DraGonS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DraGonS

Добре дошли в dragon.smileyforum.net Приятна игра
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приемът по случай намирането на Драконите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MoonchetyYy
Учител на драконите
Учител на драконите
MoonchetyYy


Брой мнения : 15
Join date : 12.03.2009

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:04 pm

Принцеса Моон организира прием по случай намирането на драконите и! Бяха поканени всички Принцеси и Принцове с драконите си!

Тайфун посрещаше гостите:
- Влизай! - каза той.
- affraid ...здрасти Орхидея!
- Здрасти, може ли да те попитам нещо? - каза тя.
- Да, естествено питай каквото искаш! - каза Тайфун.
- Може ли да мина? - попита тя.
- Да! - отвърна той. И тръгна с нея!
Айсберг побесня, че Тайфун сваля Орхидея и му каза:
- Отивай и отваряй вратата на тези, които дойдат!
- Врата ли? Няма никаква врата! - каза Тайфун. А, и при това няма да дойдат други хора така, че се разкарай и не ми казвай какво да правя! Ясно? - попита гневно Тайфун.
- Добре, цупи се като искаш! Аз се махам! Smile
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:11 pm

Принцеса Саманта се ядоса, но нищо не каза. Хорп се подиграваше на Опал и Айсберг как така нищо и никакви черни дракони, са ги размазали. Опал и Айсберг беснееха, а Тайфун се възползва да ухажва пак внучките на Хорп. Но тогава Хорп отиде при него и му каза:
- Виж какво пишлеме... Ти не беше заплаха за мен, но вече не си същия слабак и не мога да ти се доверя, ако не оставиш внучките ми намира, пиши се МЪРТЪВ!!!
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
MoonchetyYy
Учител на драконите
Учител на драконите
MoonchetyYy


Брой мнения : 15
Join date : 12.03.2009

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:23 pm

- Аз няма да съм победения! - каза Тайфун.
- А, кой ще е? - попита Хорп.
- Ти!!! Аз те мразя и искам да ми дадеш една от внучките си за жена! - каза Тайфун.
- Виж пишлеме, ти трябваше да умреш при загубата! Знаеш ли какво? - отвърна Хорп.
- Какво? - попита Тайфун.
- Много съжалявам за твоята Принцеса! Тя е добро момиче и не заслужава такъв некадърен дракон като теб! - отвърна Хорп.
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:32 pm

- За жена??? - отвърна гневно Хорп. - Ти да не си откачен?
В този момент долетя Опал заедно с внучките на Хорп.
Хорп каза:
- Тайфун, ако наистина искаш една от внучките ми за жена, трябва да ме победиш в битка! Ще се пробваш ли?
Опал ги спря и каза:
- Но това трябваше да е весел прием! Не се бийте тук, не може!
Хорп удари Опал, за да се махне, но тя се ядоса и го нападна. Тайфун се възползва от ситуацията и и той нападна Хорп. Тогава Опал спря, и Хорп се съвзе. Направо премаза Тайфун, след което м каза:
- А сега какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
MoonchetyYy
Учител на драконите
Учител на драконите
MoonchetyYy


Брой мнения : 15
Join date : 12.03.2009

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:46 pm

- Ами...нищо! - отвърна Тайфун.
- Е, малък пе*е*а*т ко мислиш по въпроса? Още ли искаш една от внучките ми? - попита гневно Хорп!
- Ами искам, но ще е по-добре да не го правя!
Изведнъж се появи Айсберг и грабна Тайфун, след което му би един в главата!
- Глупак с глупак такъв! Как можа да направиш това, бе? - попита Айсберг.
- Слушай ку*ва такава, не ми пука каво ми приказваш аз пак, ще съм с неговите внучки! - каза Тайфун.
Айсберг използва Ледено въже, за да го убие но Скар я видя и я спря:
- Айсберг спри! Не го убивай! Това трябва да е весело парти, а не да потъва в спорове!
- Прав си! Не си заслужава! - каза Айсберг и заедно със Скар останаха да пазят Тайфун, да не говори глупости или да сваля някой красив дракон!
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 8:53 pm

Но Тайфун ги издебна и избяга... Той тръгна през планината, където Хорп му беше направил засада. Опал също отлетя, за да ги спре да се избият. Тайфун кацна когато чу накой да казва:
- Я виж тиии, кой се е загубил в планинатаааа...
Тайфун го побиха тръпки, но се направи че нищо му няма, тогава Хорп атакува с Киселинна атака, и този път не бешеу само за сплашване, той имаше намерение да го убие. Тайфун се уплаши, но тогава пристигна Опал. Тя се опита да ги спре, но не успя. Опал се върна и каза на Принцесите:
- Тйфун и Хорп се бият! Не трябва да позволяваме на Тайфун да победи, защото тогава ще се фука колко е силен, пък и ще стане по-богат и силен от всички нас!
Всички бяха съглсни, не можеше да се допусне дребния ши*ан дракон Тайфун да стане най-мощен от всички. Принцеса Моон и Принцеса Саманта тръгнаха да ги спра и Опал и Орхидея тръгнаха с тях. Пепел също полетя натам.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
MoonchetyYy
Учител на драконите
Учител на драконите
MoonchetyYy


Брой мнения : 15
Join date : 12.03.2009

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 9:05 pm

- Спрете да се биете веднага! - каза принцеса Моон. - Тайфун ти провали всичко! Заради теб тази пещера, в която правим приема е развалена и се прибираме!
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите EmptyСъб Мар 28, 2009 9:08 pm

Принцеса Саманта се сбогува с Принцеса Моон и пое към замъка си.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Sponsored content





Приемът по случай намирането на Драконите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът по случай намирането на Драконите   Приемът по случай намирането на Драконите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приемът по случай намирането на Драконите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DraGonS :: Отпадъци :: Кошче-
Идете на: