DraGonS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DraGonS

Добре дошли в dragon.smileyforum.net Приятна игра
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приемът на Принцеса Саманта

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът на Принцеса Саманта Empty
ПисанеЗаглавие: Приемът на Принцеса Саманта   Приемът на Принцеса Саманта EmptyПон Авг 25, 2008 6:26 pm

Принцеса Саманта устрои прием на пасището. И всички бяха поканени първи дойде Хорп. Принцесата каза на Орхидея да посреща гостите, за да може Опал да помогне на Принцесата, да приготви храна. Орхидея посрещна Хорп. Той и каза:
- Какво по дяволите си ти?!
Орхидея се засмя и каза:
- Аз съм Кристален Дракон. Моя вид е много рядък. Ние сме втори по сила след лилавия вид. Така като те гледам, лесно мога да те победя.
Хорп се засмя:
- Ти не можеш да ме победиш, нивото ми на опит е 15. Много по-опитен съм от теб. Пък и съм по-хитър. Аз съм провъзгласен за най-силния дракон тук. Аз пазя драконовия череп, ако въобще знаеш какво е това.
- Знам! Това е наследство от нашия вид. Бил е на един много мощен кристален дракон. Смятало се е, че той е последния от този вид. Но уви не е.- Отвърна Орхидея.
Хорп се облещи:
- Как, каквоооо? Този череп е на дракон от твоя вид?!
Орхидея каза:
-Да защо си толкова изненадан?
Хорп каза:
- А не, просто не знаех, че съществува такъв вид дракони.
След като каза това Хорп отиде да говори нещо с внучките си, а през това време дойдоха Принцеса Иления и драконите и. Когато ги видя Орхидея много се изненада, че там също има кристален дракон, и се затича бързо да ги посрещне.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Dead_Illi
Учител на драконите
Учител на драконите
Dead_Illi


Брой мнения : 68
Join date : 28.06.2008

Приемът на Принцеса Саманта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът на Принцеса Саманта   Приемът на Принцеса Саманта EmptyПон Авг 25, 2008 6:33 pm

След като Принцеса Иления и драконите и пристигнаха Лилия се развълнува, че има друг дракон от нейния вид. Принцеса Иления отвърза очите на Тайфун, той affraid . Лилия попита принцесата:
- Защо този дракон ми изглежда влюбен?
Принцесата отвърна:
- Той е дракон който постоянно се влюбва в женски дракони. Ти знаеш за Айсберг, Скар и Кристал, но не знаеш за Тайфун. Той е проклятието на замъка ни. Така го нарича Айсберг.
Лилия попита Орхидея:
- Ти как се казваш?
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Приемът на Принцеса Саманта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът на Принцеса Саманта   Приемът на Принцеса Саманта EmptyПон Авг 25, 2008 6:53 pm

Орхидея отвърна:
- Казвам се Орхидея, и съм дракона, чиято глава е била отрязана и дадена като трофей на Господаря на лилавите дракони. А ти си дракона, който е притежавал Драконовия Лък. Затова имах чувството, че отдавна се познаваме. В този момент до тях се приближи Тайфун и им каза:
- Ей прекрасни госпожици, искате ли да излезете с мен?
Опал беше там и видя всичко. Тя си помисли:"Уф, Тайфун пак си навлича неприятности. Но този път май са сериозни. Доколкото познавам Кристалните Дракони, Характера им е ужасен. Ядосат ли се, със сигурност ще причинят големи беди. Този нехранимайко е в голяма беда. Но нека, така му се пада!"
Тогава Кристалните Дракони погледнаха Тайфун с особено студен поглед.
- Какво каза?!- попита ядосано Орхидея. - Сега ще си платиш за всяка дума.
Двата Дракона нападнаха Тайфун с Червени Кристали. Целия го затрупаха. Оставиха го ни жив ни умрял.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Sponsored content





Приемът на Принцеса Саманта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемът на Принцеса Саманта   Приемът на Принцеса Саманта Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приемът на Принцеса Саманта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DraGonS :: Отпадъци :: Кошче-
Идете на: