DraGonS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DraGonS

Добре дошли в dragon.smileyforum.net Приятна игра
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вещицата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Вещицата Empty
ПисанеЗаглавие: Вещицата   Вещицата EmptyПон Авг 25, 2008 4:44 pm

Това е Вещицата. Тя може да предсказва бъдещето, но само срещу заплащане от 300 злато.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Вещицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вещицата   Вещицата EmptyПон Авг 25, 2008 4:57 pm

Вратата се отвори и в колибата влезе Принцеса Саманта. Тя хвърли 300 злато на масата и каза:
- Ей вещице, не вярвам в глупостите които правиш, но понеже другите казват, че си способна. Реших и аз да се отбия тук.
Вещицата правеше отвара. Тя само хвърли един поглед на Принцесата, седна на масата и и каза:
- Много дръзки думи от такова благородно момиче като теб. Но щом си плащаш ще ти кажа. В бъдещето ти има дракон...Не не чакай ти сега имаш дракон и ти си негова господарка нали така?
Принцеса Саманта кимна с глава за "да". Тогава вещицата продължи:
- Да, но този дракон няма да е като другите. Ти няма да познаваш този, вид. Въпреки това, ти ще бъдеш господарка на този дракон. Той е женски. Много скоро ще го откриеш. Той има сила с каквато само един единствен вид може да се пребори. За момента ти имаш дракон от лилавия вид. Това е видът, единствения който е по-силен, от новия.
Принцесата се зачуди.
- Лилавия вид?!Каквооо?Аз имам такъв дракон, да. А можеш ли да ми кажеш какъв е този "нов вид дракон"?
Вещицата каза:
- Не не мога. Но ти не се тревожи, няма да чакаш дълго, много скоро ще го намериш. Е за сега само това мога да ти кажа.
Принцесата благодари и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Dead_Illi
Учител на драконите
Учител на драконите
Dead_Illi


Брой мнения : 68
Join date : 28.06.2008

Вещицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вещицата   Вещицата EmptyПон Авг 25, 2008 5:57 pm

Принцеса Иления влезе в колибата на вещицата. Тя тръшна 300-та злато на масата. Вещицата я видя и и каза:
- Здравей. По лицето ти личи, че си дошла при мен заради бъдещето си.
Принцесата и отвърна:
- Да. Тук съм, за да разбера какво ще ми се случи, но не вярвам във врачуването и не знам дали да ти вярвам.
- Спокойно. Аз говоря само истината.- рече Вещицата. ще ти разкажа какво ще ти се случи. Ти ще си намериш дракон. Той ще е от нов и рядък вид.
- Извинявай за прекъсването, но какъв пол ще е дракона?- попита принцесата.
- Полът на дракона ти ще е женски. Един от драконите ти ще я хареса много, но първо няма да знае за нея.- отвърна Вещицата.
Принцесата си помисли "Вещицата говори за Тайфун". Тя попита:
- Какъв е този "нов вид дракон", който ще намеря?
- Сама ще узнаеш скоро.- отвърна Вещицата.
Принцесата излезе от колибата и се запъти към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вещицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вещицата   Вещицата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вещицата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DraGonS :: В града :: Колибата на Вещицата-
Идете на: