DraGonS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DraGonS

Добре дошли в dragon.smileyforum.net Приятна игра
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рождения ден на Айсберг

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dead_Illi
Учител на драконите
Учител на драконите
Dead_Illi


Брой мнения : 68
Join date : 28.06.2008

Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг EmptyПон Юли 21, 2008 2:54 pm

Принцеса Иления пристигна в планината. Изненадващо пръв се появи Хорп и внучките му. Тъй като Тайфун беше там, а Айсберг имаше рожден ден не можеше да го наблюдава. Принцесата прие Хорп, а той се заговори с Айсберг:
- Честит рожден ден.
Айсберг му отвърна:
- Мерси. Защо си толкова точен и винаги пристигаш първи?
Хорп и отвърна с насмешка:
- Просто съм свикнал да бързам толкова. Честно казано ако сега не ти е верен часовника можеш да го свериш по мен.
Айсберг му каза:
- Да очевидно. Тайфун пак ухажва внучките ти.
Хорп и каза:
- Не ме интересува. Той може да ги ухажва колкото си иска.
Айсберг му каза:
- Какво? Как да не ти пука? Та той е прасе което се нуждае от шамари.
Айсберг трябваше да прекъсне разговора защото Принцеса Саманта и драконите и вече пристигнаха.
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг EmptyПон Юли 21, 2008 3:04 pm

Когато пристигнаха, те поздравиха Айсберг за рождения и ден. Хорп отиде при тях и каза:
- Добре дошли.
Но Опал забеляза, че Тайфун пак ухажва внучките на Хорп и му каза:
- Погледни Тайфун.
Хорп отвърна:
- Вече видях. И на теб ще ти кажа, че не ме интересува. Не ми се занимава с Тайфун. Той е просто един глупав малък дракон, който не се е осъзнал.
Опал се съгласи и отиде да пийне нещо. След това се върна и забеляза, че Хорп се смее. Тя го попита, защо се смее, а той и каза:
- Смея се, защото изглежда, че така или иначе, скоро няма да се бием.
Опал отговори:
- Е, все някога ще се бием, и тогава смятам да те победя веднъж завинаги.
Хорп се замисли, той знаеше, че това наистина може да си случи, тъй като Опал беше по-силна от него и реши нещо. Той литна нанякъде. Опал се зачуди къде отива.
Хорп долетя отново, като този път държеше едно огромно нещо, приличащо на драконов череп. Цялото позлатено. Той каза:
- Това е съкровището познато като Драконовия Череп. Само този, който ме победи в битка може да го притежава. Съкровището е изключително ценен трофей. Използва се като корона, и увеличава многократно силата на дракона който го притежава. Но за съжаление, понеже бях отреден за негов пазител, аз не мога да го използвам.
Цялата аудитория в планината ахна. Никой не бе виждал по-прекрасно съкровище.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Dead_Illi
Учител на драконите
Учител на драконите
Dead_Illi


Брой мнения : 68
Join date : 28.06.2008

Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг EmptyПон Юли 21, 2008 3:12 pm

Принцесата искаше да убие Тайфун. Защото той каза на Хорп:
- Колко искаш да ти дам за този череп?
Хорп му отвърна:
- Не искам нищо, защото не го продавам.
Тайфун тогава му каза:
- Щом не го продаваш може ли да го открадна?
Принцесата като чу това направо побесня. Хорп му отговори с насмешка:
- Хайде открадни го, да видим как ще стане.
Тайфун се замисли и каза:
- Ще го открадна докато спиш.
Хорп започна да се смее:
- Ако искаш да знаеш аз не спя глупако.
Тайфун му каза:
- Тогава ще те помета с един удар.
Всички започнаха да се смеят.
- Ти да ме победиш с един удар. Да да. Ти не знаеш кой съм аз простако.- отвърна Хорп.
После седнаха и започнаха да ядат. За драконите има месо.
Върнете се в началото Go down
VamPireGirL
Господар на драконите
Господар на драконите
VamPireGirL


Брой мнения : 122
Join date : 27.06.2008

Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг EmptyПон Юли 21, 2008 3:31 pm

След като се нахраниха, Хорп каза на Опал:
- Ти беше права. Наистина Тайфун е непоносим.
Опал се смееше и говореше на Хорп:
- Аз ти казах. Но ти не ме послуша. Е, сега видя ли, че аз никога не лъжа и не преувеличавам. Казвам нещата точно както са си. Впрочем тук наистина има един дракон, който може да те помете с един удар. И това съм аз. А този череп, защо го домъкна тук? Какво ще го правиш?
Хорп и отговори:
- Нищо. Смятах да ви покажа, какво ще получите ако ме победите. За да знаете, че залогът е голям. Между другото, сега ми се иска да смажа Тайфун.
- Аз ще ти помогна.-каза Опал. Защото, аз също искам да смажа Тайфун.
Опал и Хорп отидоха при другите и извикаха Тайфун. Те го отдалечиха доста от мястото на рождения ден. Хорп взе драконовия череп и започна да бие Тайфун с него. Опал пък прати множество светкавици срещу Тайфун. Хорп го атакува с Киселинна атака, но само колкото съвсем малко да го изпържи. Опал го вдигна във въздуха с Торнадо и го завъртя. После изведнъж унищожи торнадото и Тайфун падна на земята. Хорп бълваше огън срещу него, и Опал му помогна. Малко поизпържиха Тайфун, но той долу-горе беше добре. След това Опал започна да удря с опашката си по земята, с надеждата да уцели Тайфун. Той бягаше, но тя беше по-бърза и едва не го смаза. Хорп пак започна да го бие с черепа.
След като го пребиха те му казаха:
- Видя ли сега, че не трябва да се заяждаш с по-силните от теб дракони. Дано това те научи на уважение.
После само Хорп му каза:
- Сега да те видя как ще ме пометеш с един удар!
Тайфун не можеше дори да се мръдне.
Опал и Хорп му се изсмяха и се върнаха при другите без него. Тайфун не знаеше къде се намира, защото те не му бяха казали къде ще го водят. Той съжаляваше, че е тръгнал с тях.
Върнете се в началото Go down
http://dragon.smileyforum.net
Dead_Illi
Учител на драконите
Учител на драконите
Dead_Illi


Брой мнения : 68
Join date : 28.06.2008

Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг EmptyПон Юли 21, 2008 3:55 pm

След като рождения ден на Айсберг свърши те се запътиха да търсят Тайфун, който беше изчезнал. Те след дълго търсене го намериха пребит. Принцесата побесня, защото Тайфун много ги изплаши. Те го попитаха:
- Кой те преби?
Тайфун им отвърна:
- Хорп и Опал.
Айсберг и Скар започнаха да се смеят. Принцесата беше вбесена и започна да налага Тайфун по главата с бамбуковата факла. Айсберг започна да изпраща Ледени висулки срещу него. Скар направи лека Киселинна атака. И те го пребиха. Сега се прибират в замъка. Айсберг му изпращаше по една ледена висулка всеки път и щом я разрушаваше ледът падаше върху главата му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рождения ден на Айсберг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Айсберг   Рождения ден на Айсберг Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рождения ден на Айсберг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DraGonS :: Отпадъци :: Кошче-
Идете на: